У зв’язку з початком осінньо-зимового сезону, для попередження нещасних випадків серед дітей внаслідок переохолодження, Службою у справах дітей Гончарівської селищної ради спільно з фахівцем із  соціальної роботи Гончарівської селищної ради, ст.інспектором ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернігівській області, дільничим офіцером поліції ЧРУП ГУНП в Чернігівській області та представником Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій був проведений рейд з метою перевірки умов утримання дітей у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ях опікунів(піклувальників).
Під час проведення рейду було обстежено умови проживання у 10 сім’ях, де виховується 17 дітей.
Обстежуючи умови  проживання дітей, комісією зверталась особлива увага на технічний стан систем та приладів опалення, їх відповідність умовам безпечної експлуатації, наявність запасів палива, продуктів харчування, дитячого теплого одягу та взуття. Родині, яка цього потребувала, була надана гуманітарна допомога одягом.
    Членами комісії була проведена з батьками, опікунами (піклувальниками) профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання своїх батьківських (опікунських)  обов’язків, про дотримання  ними техніки безпеки у побуті під час опалювального сезону, а також батьки (опікуни) отримали пам’ятки про дотримання протипожежної безпеки.
Батьки, в сім'ях яких були виявлені порушення, будуть притягненні до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП.

За інформацією
Служби у справах дітей