Будь-яке свято у закладі освіти супроводжується гарними світлинами, враженнями і теплими спогадами. Все це може дати одна красива фотозона. Вона занурює в абсолютно новий чудовий світ, народжує політ фантазії і дарує справжній вибух емоцій! Фотозона стає центром тяжіння гостей і задає тон всьому заходу. Фотозона з доповненою реальністю – це справжній WOW- ефект, порція радості і пам’ятного фото, яке отримують діти.

Тому з метою створення святкової атмосфери напередодні  Новорічних свят  відділом освіти Гончарівської селищної ради було проведено конкурс серед закладів освіти  Гончарівської селищної ради на кращу фотозону.

За рішенням журі Конкурсу визначені переможці:

І місце – КДНЗ «Лісова казка» Гончарівської селищної ради;

ІІ місце – КДНЗ «Веселка» Гончарівської селищної ради;

ІІІ місце – КНЗ Гончарівська гімназія Гончарівської селищної ради;

КНЗ «Смолинська ЗОШ І-ІІ ст.» Гончарівської селищної ради;

КНЗ Слабинська ЗОШ І-ІІ ст. Гончарівської селищної ради.

Усі переможці були нагороджені цінними новорічними подарунками.    Конкурс пройшов за підтримки Гончарівської селищної ради.

Висловлюємо вдячність всім колегам за активність та креативність!

Веселих свят та щасливого Нового року!