Конкурс-виставку дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року завершено! Журі визначило переможців, чиї роботи були направлені на обласний тур конкурсу до Управління Держпраці в Чернігівській області. Діти представили своє бачення дотримання правил безпеки на роботі і в повсякденному житті. На малюнках –  представники різних професій, батьки, тварини, предмети побуту, в яких втілена тема безпеки та охорони праці.
        Журі з організації та проведення фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» визначило кращі роботи в трьох вікових категоріях і назвало імена переможців.
Ними стали:
Перша вікова група 6 – 10 років:
1 місце – Новик Маргарита, 10 р.,  учениця КНЗ Гончарівська гімназія.
2 місце – Шпіц Софія, 8 р., учениця КНЗ Слабинська ЗОШ І-ІІ ст.
Друга вікова група 11 – 14 років:
1 місце – спільна робота Нагорної Руслани та Нагорної Євгенії, 13 р., учениці КНЗ Гончарівська гімназія.
2 місце – Козакова Альона, 11 р., учениця КНЗ Гончарівська гімназія.
3 місце – Мельник Єгор, 12 р., учень КНЗ  Смолинська ЗОШ І-ІІ ст.
Третя вікова група 15 – 18 років:
1 місце – Ареф’єва Єлизавета, 15 р., учениця КНЗ Гончарівська гімназія.
2 місце – Кирилова Софія, 16 р., учениця КНЗ Гончарівська гімназія.
3 місце – Дубець Вадим, 15 р., учень КНЗ Гончарівська гімназія.
     Нагадаємо, що конкурс проводився з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2022 році та з метою акцентувати увагу дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках.
Використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їх батьків стало одним із шляхів вирішення зовсім «не дитячих» проблем у сфері охорони праці, а також дієвим превентивним методом запобігання нещасним випадкам як під час навчально-виховного процесу так  і в побуті.

За інформацією відділу освіти