Фото без опису07 серпня свій 45-тирічний ювілей відзначає голова Гончарівської об’єднаної територіальної громади Віталій Миколайович Рудник!

Шановний Віталію Миколайовичу!

Прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Бажаємо Вам, щоб кожен  новий день був щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення та благородні справи. Нехай доля шле тільки щастя й добро, вірність і щирість, міцне здоровя й достаток, мир і злагоду, а віра, надія та любов будуть надійними супутниками на життєвому шляху. Розуміння від рідних, підтримки від колег. Нехай тепло і затишок родинної оселі  завжди надійно захищають Вас.

Зичимо невичерпної енергії у всіх починаннях та Божого благословення на добрі плани та звершення. Нехай і надалі Ваша наполеглива  праця буде плідною та змістовною, розпочаті справи приносять вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йдуть поряд з особистим щастям.

І хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи !

З повагою та найкращими побажаннями колектив,

виконавчий комітет  та депутатський корпус